Dlaczego my

Nasza strzelnica jest doskonale wyposażona. Mamy do dyspozycji klientów wiele sztuk różnego rodzaju broni (m.in. glock, AK-47, shotgun czy Uzi). Pozwala to na wszechstronne ćwiczenia większych grup osób.

Kryta strzelnica i nasze własne centrum szkoleniowe wyposażone są w tarczociągi automatyczne, obrotnice do strzelań dynamicznych, poppery automatyczne, a także możliwość ustawienia przeszkód, salę do szkolenia z taktyki i techniki interwencji oraz dwie sale wykładowe.

Pracujący z nami instruktorzy wywodzą się z pododdziałów antyterrorystycznych policji i jednostek wojsk specjalnych. Tam nabierali wiedzy praktycznej i teoretycznej, którą Ci przekażą podczas szkoleń strzeleckich. Prowadzą je w różnych językach (polski, angielski, rosyjski, francuski).

Organizujemy także eventy firmowe imprezy okolicznościowe (takie jak wieczory kawalerskie czy urodziny). To świetna okazja do wspólnej zabawy, zdobycia nowych umiejętności i współzawodnictwa

W naszej strzelnicy nauczymy obsługi broni i strzelania zarówno amatorów, jak i umożliwimy profesjonalne ćwiczenia zaawansowanym strzelcom. Skontaktuj się z nami i zarezerwuj termin już dziś!